O nas

O robotic-mower-blades.co.uk

Na stronie robotic-mower-blades.co.uk od lat dokładamy wszelkich starań, aby serwisowanie ostrzy do kosiarek automatycznych było jak najprostsze. Z doświadczenia wiemy, jak trudno jest znaleźć odpowiednie ostrza do kosiarek automatycznych. Naszym celem jest ułatwienie zakupu odpowiednich ostrzy do kosiarek automatycznych.

Dostarczamy ostrza do kosiarek automatycznych takich marek jak. Gardena, Husqvarna, Belrobotics, Worx Landroid, Honda Miimo i Bosch. U nas obsługa i wygoda są na pierwszym miejscu, więc jeśli masz pytanie lub chcesz dowiedzieć się więcej na jakiś temat, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy również porad dotyczących ostrzy do kosiarek automatycznych. Wszystko, co mamy na stronie internetowej, znajduje się w naszym magazynie w Holandii.

Utrzymuj się

Dostarczamy nasze produkty w Holandii. Nasza teoria jest taka, że posiadanie odpowiednich ostrzy w domu jest wystarczająco trudne. Ponadto ostrza te wymagają wymiany. Chociaż jest to tylko krótka czynność, jest to kolejny moment konserwacji kosiarek automatycznych. Cała idea tych zrobotyzowanych kosiarek polega właśnie na tym, abyś nie musiał martwić się o idealny trawnik. Dlatego chcemy, aby było to jak najłatwiejsze. W ten sposób samodzielna konserwacja kosiarek automatycznych jest prostym zadaniem, a Ty masz jak najmniej zmartwień. Z tego powodu nie pobieramy również żadnych kosztów wysyłki i upewniamy się, że ostrza są po prostu dostarczane pocztą. Nie musisz się o to martwić.

Nasz adres

W przypadku pytań i porad możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta w dni powszednie w godzinach 08:00-18:00 lub zostawić nam wiadomość, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Robotmower-blades.com (część VDR-IT BV)
Udenseweg 8B
5405 PA Uden
K.v.K. 67529623
VAT NL857053759B01

Email: info@ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com
Telefon: +31 857825578

Bezpłatna wysyłka

Bezpłatna wysyłka > €50

Szybka dostawa

Zamówione przed 16:00, wysłane dzisiaj

Doskonała obsługa klienta

Chętnie pomożemy w przypadku jakichkolwiek problemów z ostrzami lub przewód obwodowy.

100% bezpieczna płatność

Płać łatwo przez Paypal, Bancontact lub kartą kredytową.