Robomow Ostrza TS modele

Zestaw ostrzy do modeli Robomow TS zawiera dwa ostrza, dzięki czemu zawsze można wymienić oba ostrza w tym samym czasie. Gdy jedno ostrze wymaga wymiany, zalecamy wymianę obu ostrzy, aby zachować najlepsze rezultaty koszenia. Ostrze jest wysokiej jakości i wystarcza średnio na cały sezon koszenia.

Pokaż filtry

Niektóre wyniki

Pokaż filtry

Niektóre wyniki

Robomow Ostrza TS modele

Czy ostrza zostały uszkodzone w wyniku uderzenia o przeszkody podczas koszenia? A może trawnik nie jest już równo skoszony i wystają z niego źdźbła trawy? W takim przypadku należy wymienić ostrza. Zawsze wymieniaj oba ostrza jednocześnie.

Samodzielna wymiana ostrzy kosiarek

Wymiana ostrzy w kosiarka Robomow TS jest łatwa do samodzielnego wykonania. Najpierw należy zawsze całkowicie wyłączyć kosiarkę automatyczną. Następnie zdejmij zabezpieczenie i użyj narzędzia dostarczonego z kosiarką automatyczną, aby wymienić ostrza.

Odpowiedni dla:

- Robomow TS 1000 - Robomow TS 1800

Zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, dotrze on do Ciebie już następnego dnia roboczego.