Ostrza do kosiarek automatycznych Bosch Indego 1100 (Connect)

Wszystkie poniższe ostrza pasują do kosiarek automatycznych Bosch Indego 1100 i Bosch Indego 1100 (Connect). Ta kosiarka automatyczna wykorzystuje 3 ostrza. Wymiana ostrzy co 2-3 miesiące pozwala utrzymać optymalnie skoszony trawnik. W naszym asortymencie posiadamy zarówno ostrza stalowe, jak i pokryte tytanem.

Nasza oferta obejmuje również zestawy o różnych rozmiarach, co pozwala obniżyć koszty. Chociaż kosiarka Bosch Indego 1100 nie jest już dostarczana, nadal zapewniamy ostrza do tego produktu, umożliwiając nieprzerwane koszenie. Kosiarka automatyczna Indego 1100 stale korzysta z 3 ostrzy. Ostrza należy więc wymieniać co dwa do trzech miesięcy.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Samodzielna wymiana ostrza w kosiarka automatycznej

Na szczęście bardzo łatwo jest samodzielnie wymienić ostrza. Ponadto do każdego zestawu ostrzy dołączamy niezbędne śruby. W naszej kolekcji posiadamy zarówno ostrza wykonane w 100% ze stali, jak i ostrza pokryte tytanem. Zaletą ostrzy z taką powłoką jest to, że są one mocniejsze i trwalsze. Zmniejsza to ryzyko złamania ostrza i wylądowania na trawie. Jest to oczywiście ważne, ponieważ Bosch Indego 1100 jest popularną kosiarką ogrodową.