Honda Miimo HRM 3000 Ostrza do kosiarek automatycznych

Ostrza te są odpowiednie dla modeli Honda Miimo HRM 3000. Te modele kosiarek automatycznych wykorzystują 3 ostrza, z których wszystkie trzy należy wymienić po dwóch do trzech miesiącach pełnego użytkowania. Zapobiega to pękaniu ostrzy i zapewnia optymalne rezultaty.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą powodować nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Honda Miimo HRM 3000 Ostrza do kosiarek automatycznych

Śruby mocujące ostrza do podwozia kosiarek również powinny być wymieniane co dwa do trzech miesięcy. Śruby te są dołączone do naszych zestawów w takiej samej ilości, jak liczba ostrzy w zestawach. Do samodzielnej wymiany ostrzy wystarczy śrubokręt. Samodzielna wymiana ostrzy jest bardzo prosta. Nasza oferta obejmuje ostrza wykonane w całości ze stali oraz ostrza do robotów koszących z powłoką tytanową. Kupując hurtowo, można znacznie zaoszczędzić na kosztach. Oferujemy na przykład zestawy od 3 do 30 ostrzy. Szukasz jednak większych zestawów? W takim razie skontaktuj się z nami, a my dopilnujemy, aby Twoje spersonalizowane zamówienie dotarło do Ciebie w mgnieniu oka.