Ostrza do kosiarek automatycznych dla Garden feelings

Kosiarek automatyczne Garden feelings wykorzystują trzy małe ostrza, które obracają się jednocześnie podczas koszenia. Ostrza do tej kosiarek automatycznych Aldi są dostępne w zestawach o różnych rozmiarach. Wszystkie odpowiednie ostrza do kosiarek automatycznych Garden feelings są wymienione poniżej.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Różne rodzaje ostrzy

Stalowe ostrza Stalowe ostrza do kosiarek automatycznych to standardowe ostrza wykonane z litej stali o grubości 0,6 mm. Ostrza te wytrzymują średnio 2 miesiące. Ostrza z powłoką tytanową Ostrza z powłoką tytanową to lepszej jakości ostrza do kosiarek automatycznych. Są one trwalsze niż ostrza stalowe, wytrzymalsze, ostrzejsze i wystarczają średnio na 3 miesiące.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.