Segway Navimow

Ostrza do kosiarek automatycznych Segway Navimow są dostępne w wersji stalowej lub pokrytej tytanem. Ostrza do kosiarek automatycznych Segway z powłoką tytanową są mocniejsze dzięki powłoce, a tym samym trwalsze. Wszystkie ostrza są sprzedawane w zestawach. Ponieważ ostrza są zawsze wymieniane w zestawie po trzy lub ich wielokrotności, zestawy są odpowiednio zaprojektowane. Aby uzyskać najlepsze wyniki cięcia, ostrza należy wymieniać średnio co dwa do trzech miesięcy.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Wymiana ostrzy Segway Navimow

Kosiarka Segway Navimow wykorzystuje dysk kosiarek, do którego przymocowane są trzy ostrza. Dysk ten obraca się podczas koszenia, powodując rozkładanie się ostrzy i cięcie trawy. Tnąc trawę i ewentualnie uderzając w przeszkody, takie jak kamienie lub gałązki na trawniku, ostrza w końcu stają się tępe i wymagają wymiany. Wymiana ostrzy jest łatwa do samodzielnego wykonania. Po pierwsze, podczas wymiany ostrzy należy całkowicie wyłączyć kosiarkę automatyczną. Następnie odwróć kosiarkę do góry nogami. Poluzuj śruby ostrzy za pomocą śrubokręta. Wyjmij śruby i ostrza. Następnie włóż nowe ostrza z nowymi śrubami i przykręć je. Upewnij się, że ostrza nadal mogą się swobodnie obracać, więc nie przykręcaj ich zbyt mocno. Natychmiast sprawdź spód kosiarek automatycznych i upewnij się, że wszystkie resztki trawy zostały usunięte za pomocą szczotki. Kosiarka automatyczna jest teraz gotowa do ponownego koszenia. Umieść kosiarkę z powrotem na stacji ładującej, aby mogła ponownie rozpocząć koszenie.

Ostrza do kosiarek automatycznych wykonane ze stali czy pokryte tytanem?

Ostrza do kosiarek automatycznych są dostępne w dwóch odmianach. Ostrza stalowe i ostrza z powłoką tytanową. Oba ostrza mają grubość 0,6 mm. Duża różnica polega na powłoce tytanowej. Dzięki temu ostrza są bardziej wytrzymałe i dłużej zachowują ostrość. W rezultacie ostrza wytrzymują średnio dłużej niż wersja stalowa. Zaleca się jednak regularne sprawdzanie ostrzy. Jeśli ostrza się stępią, należy je natychmiast wymienić. Trwałość ostrzy zależy od częstotliwości koszenia, wielkości trawnika i tego, czy na trawniku znajdują się przeszkody. Przeciętnie wymiana ostrzy trwa od dwóch do trzech miesięcy. Następnie należy natychmiast wymienić śruby. Są one dołączone do ostrzy.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Ponadto zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, zostanie on wysłany tego samego dnia roboczego. Noże wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.