Gardena Sileno+ kosiarka automatyczna ostrza do kosiarek automatycznych

Wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych pasujące do kosiarek automatycznych Sileno Gardena i Sileno + Gardena są wymienione na tej stronie. Oba te modele kosiarek automatycznych posiadają 3 ostrza, które są używane jednocześnie. Należy je więc wymieniać jednocześnie.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą powodować nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Gardena Sileno+ kosiarka automatyczna ostrza do kosiarek automatycznych

Zalecamy wykonywanie tej czynności co dwa do trzech miesięcy w celu utrzymania optymalnych rezultatów. Wymiana ostrzy na czas zapobiega ich złamaniu i wylądowaniu na trawniku. Ponadto dobrze naostrzone ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia. Nie będziesz więc cierpieć z powodu nierówno przyciętych części lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dołączone do każdego zestawu. W naszym asortymencie posiadamy specjalne ostrza z tytanową powłoką na ostrych krawędziach, oprócz zwykłych ostrzy wykonanych w całości ze stali. Te specjalne noże tytanowe wytrzymują do trzech miesięcy. Ponadto nasza oferta obejmuje zestawy noży od 3 do 30 ostrzy. Jeśli szukasz większych zestawów, skontaktuj się z nami.