Robomow TC modele ostrza

Modele TC z Robomow wykorzystują jedno ostrze, które rozciąga się na trzy punkty z krawędziami tnącymi. Wszystkie odpowiednie ostrza modeli Robomow TC są wymienione w poniższym asortymencie.

Ostrze w modelach Robomow TC można łatwo wymienić samodzielnie. Gdy stare ostrze stępi się lub złamie, należy je wymienić.

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 2 wyniki

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 2 wyniki

Różne zestawy noży

Dostępne są dwa różne zestawy ostrzy do modeli TC. Istnieje zestaw z jednym ostrzem, dzięki czemu można natychmiast wymienić ostrze. Dostępny jest również zestaw z dwoma ostrzami. Oznacza to, że zawsze masz jedno ostrze do wymiany i jedno ostrze zapasowe.

Bezpieczna wymiana ostrza

Wymiana ostrza w Robomow TC jest łatwa do samodzielnego wykonania. Przed przystąpieniem do serwisowania należy zawsze całkowicie wyłączyć urządzenie Robomow. Następnie należy zdjąć osłonę bezpieczeństwa zgodnie z instrukcją. Następnie wymień ostrze za pomocą narzędzia Robotool i klucza imbusowego.

Odpowiedni dla:

- Robomow TC 150 - Robomow TC 300 - Robomow TC 500

Zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, dotrze on do Ciebie już następnego dnia roboczego.