Worx Landroid M500 WR900E Ostrza do kosiarek automatycznych

Kosiarka automatyczna Landroid wykorzystuje 3 obrotowe ostrza z krawędziami tnącymi po obu stronach ostrzy. Ostrza te są wykonane z litej stali o grubości 0,6 mm, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. Dostępne są również ostrza tytanowe o grubości 0,6 mm, które są bardziej wytrzymałe, a tym samym trwalsze. Ostrza te są przymocowane do jednego bloku tnącego i razem koszą trawnik. Proporcjonalne koszenie jest możliwe tylko wtedy, gdy ostrza kosiarek automatycznych Worx Landroid M500 WR900E są ostre. Dlatego upewnij się, że trawnik jest wolny od małych przeszkód i wymień ostrza, gdy są stare i zużyte.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Worx wymiana ostrzy kosiarek

Ostrza stalowe wymagają wymiany średnio po 2 miesiącach, podczas gdy ostrza tytanowe wytrzymują do 3 miesięcy. Sprawdzaj stan ostrza co miesiąc, aby sprawdzić, czy nie są tępe i zużyte. W takim przypadku można je wymienić samodzielnie. Ostrza kosiarek automatycznych są przymocowane do bloku kosiarek za pomocą śrub, które należy poluzować śrubokrętem. W przypadku zakupu nowych ostrzy do kosiarek automatycznych Worx Landroid M500 WR900E w zestawie znajdują się również nowe śruby, które należy wymienić jednocześnie z ostrzami. W instrukcji obsługi kosiarek automatycznych znajduje się dokładny opis wymiany ostrzy.

Optymalny wynik cięcia

Częstotliwość wymiany ostrzy zależy oczywiście od stanu trawnika, ale także od stanu samego robota koszącego. Regularne koszenie powoduje gromadzenie się brudu i błota pod kosiarką. Zalecamy ich czyszczenie, aby trawnik był koszony równomiernie. Stacja bazowa również powinna być wolna od brudu. Gdy jest brudna, kosiarka automatyczna nie może do niej prawidłowo wjechać. To, co ułatwia pracę kosiarek automatycznych, to usuwanie małych przeszkód z trawnika. Pomyśl o kamieniach lub gałązkach. Wszystko to zapewnia optymalne wyniki koszenia z Worx Landroid M500 WR900E