Gardena Sileno City 350 Ostrza do kosiarek automatycznych

W poniższym przeglądzie znajdują się wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych Gardena Sileno City 350. Kosiarka Sileno City 250 wykorzystuje jeden blok ostrzy z dołączonymi 3 ostrzami. Dlatego należy je zawsze wymieniać w tym samym czasie.

Ostre ostrza kosiarek automatycznych zapewniają najlepsze rezultaty koszenia. Dzięki temu trawa nie jest niszczona i nie powstają łyse plamy. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie. Zapoznaj się z instrukcją obsługi kosiarek automatycznych Gardena.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Ostrza do kosiarek automatycznych Gardena Sileno City 350

Jeśli ostrza kosiarek automatycznych stępią się, będą cienkie lub pęknięte, a następnie istnieje ryzyko ich złamania. Te ostre części mogą następnie wylądować w trawie, co jest niebezpieczne. Dlatego też należy wymieniać ostrza kosiarek automatycznych na czas, gdy tylko się stępią. Ostrza wymienia się średnio co 2-3 miesiące. Tępe ostrza mogą nie tylko łamać trawę, ale także ją uszkadzać. Jeśli ostrza się stępią, trawa może utknąć za ostrzem, wyrywając ostrze z ziemi. Może to spowodować powstanie brzydkich, łysych plam na trawniku.

Różne rodzaje ostrzy do kosiarek automatycznych

Ostrza do kosiarek automatycznych są dostępne w różnych typach i zestawach rozmiarów. Na przykład, w naszym asortymencie posiadamy ostrza stalowe, ale także tytanowe. Ostrza tytanowe są średnio trwalsze niż ostrza stalowe. Różne zestawy różnią się rozmiarem. Oferujemy zestawy od 3 ostrzy do 90 ostrzy.