Husqvarna Automower 520 Ostrza do kosiarek automatycznych

Naszą kompletną kolekcję ostrzy do kosiarek automatycznych Husqvarna Husqvarna Automower 520 można znaleźć poniżej. Ta kosiarka automatyczna ma 3 ostrza, które są używane jednocześnie i z tego powodu również powinny być wymieniane w tym samym czasie. Aby uzyskać optymalnie skoszony trawnik, zaleca się wymianę wszystkich ostrzy w tym samym czasie. Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 520 to popularna kosiarka do użytku domowego.

Ostre ostrza również lepiej tną trawę, więc nie będziesz się martwić nierówno skoszonym trawnikiem lub wystającymi źdźbłami trawy. Samodzielna wymiana ostrzy jest bardzo łatwa, częściowo dlatego, że w zestawie znajdują się niezbędne śruby. Jednoczesna wymiana wszystkich elementów zapewnia najlepsze możliwe rezultaty pracy kosiarek automatycznych.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Husqvarna Automower 520 Ostrza do kosiarek automatycznych

Dlatego ważne jest, aby ostrza były ostre, aby się nie łamały. Aby mieć pewność, że ostrza się nie złamią, rozsądnie jest wymieniać je co dwa do trzech miesięcy. Nasze zestawy zawierają odpowiednie śruby, które należy wymieniać wraz z ostrzami. Te pokryte tytanem ostrza zostały poddane specjalnej obróbce na wszystkich ostrych krawędziach i mogą wytrzymać do trzech miesięcy. Dostarczamy zestawy w różnych rozmiarach, więc zawsze znajdziesz odpowiedni zestaw dla siebie. Zakup hurtowy pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasze standardowe zestawy zawierają od 3 do 30 ostrzy, ale jeśli szukasz większej liczby ostrzy do kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami.