Central Park ostrza do kosiarek automatycznych

Central Park Ostrza do kosiarek automatycznych są dostępne w różnych typach. Istnieją na przykład ostrza stalowe i pokryte tytanem. Ostrza z powłoką tytanową są średnio trwalsze. Ponadto ostrza są dostępne w różnych ilościach. Ostrza są zawsze wymieniane trójkami, ponieważ blok tnący wykorzystuje trzy ostrza jednocześnie. Aby uzyskać najlepsze wyniki koszenia, należy wymieniać ostrza co 2-3 miesiące. Kosiarek automatyczne Central Park są powszechnie sprzedawane w sklepach dla majsterkowiczów. Na przykład Praxis i Brico.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Central Park wymiana ostrza w kosiarka automatycznej

Większość kosiarek automatycznych wykorzystuje system trzech ostrzy. Oznacza to, że podczas koszenia trawy używane są jednocześnie trzy ostrza. Dlatego ważne jest, aby zawsze wymieniać te trzy ostrza w tym samym czasie. Jeśli ostrza zużyją się zbyt mocno, mogą pęknąć, a ich ostre części mogą wylądować na trawniku. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie za pomocą śrubokręta. Instrukcja obsługi kosiarek automatycznych dokładnie wyjaśnia, jak to zrobić.

Ostrza stalowe i pokryte tytanem

Dostępne są zarówno ostrza stalowe, jak i pokryte tytanem. Stalowe ostrza mają grubość 0,6 mm i są wykonane ze stali. Ostrza te wytrzymują średnio dwa miesiące przed wymianą. Ostrza pokryte tytanem mają również grubość 0,6 mm, ale są również pokryte tytanem, dzięki czemu wytrzymują średnio trzy miesiące. Wszystkie ostrza są obustronnie naostrzone.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.