Honda Miimo HRM 500 Ostrza do kosiarek automatycznych

Na tej stronie znajduje się nasza kolekcja ostrzy do kosiarek Honda Miimo HRM 500. Ta kosiarka automatyczna ma 3 ostrza, które są używane jednocześnie i dlatego należy je wymieniać w tym samym czasie. Zalecamy wymianę ostrzy co dwa do trzech miesięcy, aby utrzymać ich ostrość i zmniejszyć ryzyko ich złamania.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą powodować nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Honda Miimo HRM 500 Ostrza do kosiarek automatycznych

Ta kosiarka automatyczna z Honda Miimo HRM 500 jest popularną kosiarką przydomową. Dlatego ważne jest również, aby ostrza były ostre, aby nie pękały i nie kończyły na trawie. Na szczęście jest to bardzo łatwe, a dzięki nowym ostrzom kosiarka automatyczna jest jak nowa. Ostrza i ich śruby można łatwo wymienić samodzielnie w dolnej części kosiarek. Wszystko, czego potrzebujesz, to śrubokręt. Dostarczamy zestawy w różnych rozmiarach, więc zawsze znajdziesz odpowiedni zestaw dla siebie. Zakup hurtowy pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasze standardowe zestawy zawierają od 3 do 30 ostrzy, ale jeśli szukasz większej liczby ostrzy do kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami, a zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.