Worx Landroid L WR155E Ostrza do kosiarek automatycznych

Poniższa lista zawiera wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych Worx Landroid.
Ostre ostrza do kosiarek automatycznych Worx Landroid L WR155E zapewniają dobrze skoszony trawnik. Tępe ostrza powodują utknięcie trawy za ostrzami, uniemożliwiając jej prawidłowe ścięcie. Nieprawidłowe cięcie trawy może spowodować jej uszkodzenie i powstanie nieestetycznych plam na trawniku. Dlatego konieczna jest terminowa wymiana ostrzy. Zalecamy, aby nie ostrzyć ostrzy. Ostrza kosiarek automatycznych są bardzo cienkie, a szlifowanie może spowodować odłamanie się kawałków ostrza i wylądowanie na trawniku. Może to być niebezpieczne dla użytkownika i innych osób.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Co należy zrobić podczas comiesięcznej kontroli?

Kosiarka automatyczna od Worx Landroid wymaga uwagi, aby utrzymać optymalne wyniki koszenia. Co miesiąc należy sprawdzać stan kosiarek automatycznych i ostrzy kosiarek automatycznych Worx Landroid L WR155E. Długotrwałe koszenie automatycznie powoduje zużycie ostrzy oraz gromadzenie się trawy i zanieczyszczeń pod kosiarką zautomatyzowaną. Usuń resztki trawy spod kosiarek automatycznych i wymień ostrza, gdy są tępe i zużyte. Ostrza można wymienić samodzielnie. Instrukcja obsługi urządzenia Worx Landroid wyjaśnia, jak samodzielnie wymienić ostrza.

Mamy różne ostrza.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, mamy różne rodzaje ostrzy do kosiarek automatycznych od Worx Landroid. Na przykład mamy ostrza stalowe, są to standardowe ostrza, które są tańsze, ale nie wytrzymują tak długo, jak ostrza tytanowe. Mamy również ostrza tytanowe, które są wykonane z mocniejszego materiału i dlatego działają dłużej. Ostrza stalowe wytrzymują średnio 2 miesiące do momentu wymiany, a ostrza tytanowe średnio 3 miesiące.