Honda Miimo HRM 520 Ostrza do kosiarek automatycznych

Ta strona przedstawia naszą kolekcję ostrzy do Honda Miimo HRM 520. Ta kosiarka automatyczna ma 3 ostrza, które są używane w tym samym czasie i z tego powodu muszą być wymieniane w tym samym czasie. Aby uzyskać optymalnie skoszony trawnik, zaleca się wymianę wszystkich ostrzy w tym samym czasie.

Ostre ostrza również lepiej tną trawę, więc nie będziesz się martwić nierówno skoszonym trawnikiem lub wystającymi źdźbłami trawy. Samodzielna wymiana ostrzy jest bardzo łatwa, częściowo dlatego, że w zestawie znajdują się niezbędne śruby. Jednoczesna wymiana wszystkich elementów zapewnia najlepsze możliwe rezultaty pracy kosiarek automatycznych.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Honda Miimo HRM 520 Ostrza do kosiarek automatycznych

Zalecamy wymianę ostrzy co dwa do trzech miesięcy, aby utrzymać ich ostrość i zmniejszyć ryzyko ich złamania. Ta kosiarka automatyczna z Honda Miimo HRM 520 jest popularną kosiarką przydomową. Dlatego ważne jest, aby ostrza były dobrze naostrzone, aby uniknąć ich złamania. Na szczęście można to bardzo łatwo zrobić, wymieniając ostrza co dwa do trzech miesięcy. Nasze zestawy zawierają odpowiednie śruby, które należy wymieniać razem z ostrzami. Nasza oferta obejmuje ostrza stalowe i stalowe ostrza do robotów koszących z powłoką tytanową. Te specjalne ostrza z powłoką tytanową są pokryte na wszystkich ostrych krawędziach i mogą wytrzymać do trzech miesięcy. Zapewnia to cały sezon bez konieczności martwienia się o kosiarkę. Dostarczamy zestawy w różnych rozmiarach, więc zawsze znajdziesz odpowiedni zestaw dla siebie. Kupując hurtowo, można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasze standardowe zestawy zawierają od 3 do 30 ostrzy, ale jeśli szukasz większej liczby ostrzy do kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami, a my zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.