Zestawy naprawcze przewodów obwodowych dla Robomow

Na tej stronie można znaleźć wszystkie zestawy naprawcze przewodów obwodowych dla Robomow oraz tester przewodów obwodowych do szybkiego lokalizowania przerw w przewodach.
Zestawy naprawcze przewodów obwodowych są dostępne w różnych rozmiarach. Dostępne są na przykład małe, średnie i duże zestawy naprawcze. Wszystkie zestawy naprawcze zawierają kombinację szpilek do drutu, złączy do drutu i drutu obwodowego.

Zawartość zestawów naprawczych:

  • Małe: 4 złącza przewodowe, 5 metrów kabla i 10 wtyków przewodowych.
  • Średnie: 6 szybkozłącze żelowe, 10 metrów kabla i 20 szpilki do przewodu.
  • Duże: 8 złączy przewodowych, 20 metrów kabla i 40 wtyków przewodowych.
Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 5 wyników

Przewód obwodowy jest uszkodzony

Czy kosiarka Robomow przestała kosić z powodu uszkodzenia przewodu obwodowego? Jeśli tak, należy go naprawić, zanim kosiarka automatyczna będzie mogła kontynuować koszenie. Naprawę należy rozpocząć od wykrycia przerwania lub uszkodzenia przewodu. Można to zrobić ręcznie lub za pomocą testera kabli. Po znalezieniu przerwy można kontynuować naprawę.

Dokonywanie napraw przewodu obwodowego

Teraz, gdy znana jest przyczyna problemu, można przystąpić do naprawy. Najpierw usuń uszkodzony kawałek kabla, odcinając go. Upewnij się, że robisz to z dużym marginesem, aby na pewno usunąć całą przerwę. Teraz, gdy stary kawałek został wycięty, możesz włożyć w to miejsce nowy kawałek przewodu. Nowy kawałek przewodu można połączyć ze starym przewodem za pomocą dołączonych złączy. Możesz nacisnąć niebieską część złączy, aby wykonać połączenie między dwoma przewodami. Gdy cały przewód zostanie naprawiony i zacznie ponownie działać, zabezpiecz przewód za pomocą szpilek i naprawa jest zakończona.