Robomow MC modele ostrza

Dobre i ostre ostrza zapewniają najlepsze rezultaty cięcia. W ten sposób można uniknąć nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Tępe ostrze może zniszczyć trawnik, co oczywiście nie jest zamierzone. Dzięki wymianie ostrza na ostrza z modeli Robomow MC, kosiarka automatyczna może pracować dalej.

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 2 wyniki

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 2 wyniki

Robomow MC modele ostrza

Ostrza do modeli Robomow MC są solidnej jakości i wytrzymają nawet cały sezon koszenia. Ważne jest również, aby kosić ostrym ostrzem. W przeciwnym razie trawa może zostać uszkodzona i ścięta nierównomiernie.

Wymiana ostrza

Na szczęście ostrze można łatwo wymienić samodzielnie. Zajmuje to tylko kilka minut, a następnie kosiarka Robomow może szybko wznowić koszenie. W tym celu potrzebny będzie klucz imbusowy i narzędzie Robotool dostarczone z urządzeniem Robomow. Szczegółowe instrukcje dotyczące wymiany ostrza znajdują się w instrukcji obsługi.

Odpowiedni dla:

- Robomow MC 150 - Robomow MC 300 - Robomow MC 500 - Robomow MC 1000 - Robomow MC 400 - Robomow MC 800 - Robomow MC 1200

Zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, dotrze on do Ciebie już następnego dnia roboczego.