Gardena R40Li Kosiarka automatyczna - ostrza do kosiarek automatycznych

Poniżej znajduje się cała gama ostrzy do kosiarek automatycznych Gardena R40Li. Ten model wykorzystuje 3 ostrza. Zalecamy wymianę wszystkich ostrzy jednocześnie, aby zminimalizować ryzyko ich złamania. Jeśli ostrza pękną, mogą wylądować na trawie, co może spowodować niebezpieczne sytuacje.

Ostre ostrza również lepiej tną trawę, więc nie będziesz się martwić nierówno skoszonym trawnikiem lub wystającymi źdźbłami trawy. Samodzielna wymiana ostrzy jest bardzo łatwa, częściowo dlatego, że w zestawie znajdują się niezbędne śruby. Jednoczesna wymiana wszystkich elementów zapewnia najlepsze możliwe rezultaty pracy kosiarek automatycznych.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Gardena R40Li Kosiarka automatyczna - ostrza do kosiarek automatycznych

Rozsądnie jest również wymienić nakrętki, które utrzymują ostrza na miejscu po pewnym czasie. Nakrętki te znajdują się w naszych zestawach, więc o to również nie musisz się martwić. Ponadto nasza kolekcja obejmuje noże wykonane w 100% ze stali oraz noże ze specjalną tytanową krawędzią wokół ostrych krawędzi. Te specjalne ostrza z powłoką tytanową do kosiarek automatycznych Gardena Robotic Lawnmower R40Li wytrzymają do trzech miesięcy. Zamiast pękać, ostrza te są bardziej podatne na zniszczenie. W naszej kolekcji mamy zestawy ostrzy do kosiarek automatycznych od 3 ostrzy wraz z akcesoriami po zestawy ostrzy do kosiarek automatycznych składające się z 30 ostrzy i akcesoriów. Kupując hurtowo można sporo zaoszczędzić. Jeśli szukasz większych zestawów lub masz specjalne życzenia, zachęcamy do kontaktu z nami. Zawsze możemy znaleźć rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada.