Przewód obwodowy dla Belrobotics

Drut obwodowy dla Belrobotics jest dostępny w różnych długościach i typach. Dostępne są na przykład rolki o długości 100 metrów, 150 metrów, 250 metrów i 500 metrów. Ponadto dostępne są dwa różne rodzaje drutu. Standardowy drut obwodowy ma grubość 2,7 mm. Bardzo mocny przewód obwodowy ma grubość 3,4 mm, charakteryzuje się mniejszą utratą sygnału i jest bardziej wytrzymały.

Zminimalizuj uszkodzenia spowodowane gryzieniem dzięki naszemu niezawierającemu oleju rybnego drutowi obwodowemu, a także zapobiegaj zużyciu dzięki powłoce odpornej na promieniowanie UV i wilgoć.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Zobacz wszystkie zestawy instalacyjne i naprawcze tutaj:

Kup przewód obwodowy

Brakuje przewodu obwodowego dla Belrobotics? Chcesz rozszerzyć strefę koszenia kosiarek automatycznych? A może przewód kosiarek automatycznych uległ uszkodzeniu? W takim razie potrzebujesz dodatkowego przewodu obwodowego dla Belrobotics. Ten przewód obwodowy można łatwo podłączyć do starego przewodu za pomocą złączy kablowych. Można je łatwo zamówić wraz z przewodem, a także szpilkami do przewodów. Za pomocą szpilek można zamocować przewód obwodowy w ziemi, tak aby pozostawał starannie wokół trawnika.

Niezawierający oleju rybnego drut obwodowy z powłoką odporną na promieniowanie UV i wilgoć

Kable zawierające olej rybny przyciągają szkodniki. Dlatego zalecamy stosowanie kabli niezawierających oleju rybnego. Ważne jest również, aby przewód obwodowy miał powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć. Jeśli przewód nie ma powłoki odpornej na promieniowanie UV i wilgoć, z czasem wyschnie. Izolacja wysycha, a przewód obwodowy ulega trwałemu uszkodzeniu. Powoduje to, że przewód obwodowy z czasem przestaje działać, co skutkuje utratą sygnału. Dlatego nasze przewody obwodowe nie zawierają oleju rybnego i mają powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć.

Jak działa kosiarka automatyczna Belrobotics z przewód obwodowy?

Nie wszystkie kosiarek automatyczne Belrobotics wykorzystują przewód obwodowy. Sprawdź w instrukcji obsługi na stronie Belrobotics, czy kosiarka korzysta z przewodu obwodowego. Przewód obwodowy jest podłączony do stacji ładującej kosiarek automatycznych. Stacja ładująca emituje przez przewód sygnał elektromagnetyczny. Sygnał ten jest odbierany przez kosiarkę automatyczną i wskazuje, że granica obszaru koszenia została osiągnięta.

Montaż przewodu obwodowego dla Belrobotics

Drut obwodowy można układać nad ziemią lub pod ziemią. Zakopanie przewodu jest zalecane podczas wertykulacji trawnika raz na jakiś czas. Zapobiega to uszkodzeniu przewodu. Jeśli drut jest układany nad ziemią, jest on mocowany za pomocą kołków. Są to specjalne kołki, które mocują drut w ziemi. Po pewnym czasie trawnik zarasta drut, czyniąc go niewidocznym. Możliwe jest również wyłączenie obszarów z koszenia. Na przykład, jeśli masz rabaty kwiatowe, korzenie drzew, które wznoszą się nad ziemią lub rośliny, do których kosiarka automatyczna nie może dotrzeć. Następnie można wyznaczyć te strefy za pomocą dodatkowego przewodu obwodowego i złączy kablowych. Istnieje kilka sposobów na usunięcie przeszkód z obszaru koszenia. Zależy to od sytuacji i posiadanej kosiarek automatycznych. Zapoznaj się z instrukcją obsługi lub stroną internetową producenta kosiarek automatycznych, aby sprawdzić, jak to działa w przypadku Twojej kosiarek automatycznych.

Utwórz nowe strefy koszenia z drutem obwodowym dla Belrobotics

Jeśli masz kilka trawników do skoszenia, możesz utworzyć oddzielne obszary koszenia lub połączyć je ze sobą. W przypadku utworzenia oddzielnej strefy koszenia konieczne będzie ręczne przeniesienie kosiarek automatycznych do innej strefy koszenia. Można również połączyć strefy, tworząc wąską ulicę, przez którą będzie mogła przejeżdżać kosiarka automatyczna. Sposób działania można znaleźć w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych.

Dodatkowe materiały eksploatacyjne

- Złącza kablowe Służą do łączenia starego przewodu obwodowego z nowym przewodem. Złącza kablowe są również nazywane łącznikami, zaciskami połączeniowymi, złączami lub złączami przewodów - Szpilki do przewodów Szpilki do przewodów służą do mocowania przewodu obwodowego w ziemi. Zwykle mocuje się przewód za pomocą 1 szpilki na metr, w zależności od sytuacji. Kołki rozporowe są również nazywane kołkami, zszywkami lub kołkami uziemiającymi. Te kołki i złącza kablowe można łatwo zamówić w różnych ilościach na stronie produktu przewodu obwodowego.