Ostrza do kosiarek automatycznych dla Husqvarna Automower

Kosiarka automatyczna Husqvarna przycina trawnik często i minimalnie. Dzięki temu trawnik pozostaje piękny i zdrowy. Aby utrzymać tę jakość, należy wymieniać ostrza co 2-3 miesiące.

Nasze ostrza są zawsze dostarczane z odpowiednimi śrubami, dzięki czemu można wymienić zarówno śruby, jak i ostrza kosiarek Automower w tym samym czasie. Oprócz standardowych ostrzy stalowych posiadamy również ostrza z powłoką tytanową i ostrza wytrzymałościowe do kosiarek automatycznych Husqvarna.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 29 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 29 wyników

Kosiarka automatyczna Husqvarna wykorzystuje 3 ostrza obrotowe. Ostrza Automower można łatwo wymienić samodzielnie. Za pomocą śrubokręta można szybko odkręcić ostrza i zastąpić je nowymi ostrzami i śrubami Automower. Wymiana ostrzy zajmuje zaledwie 10 minut.

Optymalny rezultat dzięki ostrzom Automower do kosiarek Husqvarna Automower

Kosiarka automatyczna ma wbudowane zabezpieczenie ostrzy. Gdy kosiarka automatyczna uderzy w przeszkodę w trawie, ostrza zapadają się. Zapobiega to ich szybkiemu złamaniu i wylądowaniu na trawniku. Oczyszczanie trawnika z gałęzi, kamieni i innych przedmiotów zapobiega szybkiemu tępieniu się ostrzy. Ważne jest, aby kosiarka automatyczna zawsze miała dobre i ostre ostrza. Kosiarka automatyczna kosi niewielką część trawy kilka razy w tygodniu. Jest to lepsze dla trawnika. Ale gdy ostrza są tępe, trawa zaplątuje się w ostrza, co może rozerwać trawnik. Dlatego rozsądnie jest wymieniać ostrza kosiarek Automower na nowe co 2-3 miesiące.

Jakie ostrza do kosiarek automatycznych powinienem kupić?

Dostępne są ostrza do kosiarek automatycznych wykonane ze stali lub aluminium. Ostrza stalowe są tańsze w zakupie, ale mają również krótszą żywotność, ponieważ szybciej się tępią. Ostrza pokryte tytanem są wyjątkowo mocne i dłużej zachowują ostrość, wytrzymując średnio miesiąc dłużej niż ostrza stalowe. Oprócz standardowych ostrzy dostępne są również ostrza wytrzymałościowe do kosiarek automatycznych Husqvarna. Dzięki nowej konstrukcji, wszystkie krawędzie tnące ostrzy są wykorzystywane, a ostrza mają większą swobodę ruchu. Pozwala to cieszyć się zadbanym trawnikiem jeszcze dłużej, ponieważ ostrza wytrzymują nawet dwa razy dłużej niż ostrza konwencjonalne. Ostrza Endurance dla Husqvarna zużywają się również znacznie bardziej równomiernie, zmniejszając ryzyko ich złamania.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.