Gardena smart sileno city 500 kosiarka automatyczna zestaw ostrzy

Wszystkie zestawy ostrzy do kosiarek automatycznych Gardena smart sileno city 500 w naszym asortymencie można znaleźć tutaj. Ta kosiarka automatyczna wykorzystuje jedną głowicę tnącą z trzema ostrzami. Te trzy ostrza są używane jednocześnie podczas koszenia. W związku z tym zużywają się one mniej więcej w tym samym tempie i muszą być wymieniane w tym samym czasie, łącznie ze śrubami.

Nasze zestawy noży są dostarczane ze śrubami. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie za pomocą śrubokręta. Procedura wymiany znajduje się w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych.

Ostre ostrza zapewniają najlepsze rezultaty cięcia. Regularna wymiana ostrzy zapobiega uszkodzeniu trawy przez tępe ostrza.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Gardena Kosiarka automatyczna sileno smart city 500 zestaw noży do kosiarek automatycznych

Śruby mocujące ostrza do podwozia kosiarek również powinny być wymieniane co dwa do trzech miesięcy. Śruby te są dołączone do naszych zestawów w takiej samej ilości, jak liczba ostrzy w zestawach. Do samodzielnej wymiany ostrzy wystarczy śrubokręt. Nasza oferta obejmuje ostrza wykonane w całości ze stali oraz Gardena kosiarka automatyczna smart city 500 zestaw ostrzy z powłoką tytanową. Kupując hurtowo, można znacznie zaoszczędzić na kosztach. Oferujemy na przykład zestawy od 3 do 30 ostrzy. Szukasz jednak większych zestawów? W takim razie prosimy o kontakt, ponieważ w ten sposób możemy znaleźć rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze.