Husqvarna Automower G1

Wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych Husqvarna Automower G1 można znaleźć poniżej. Ta kosiarka automatyczna ma trzy ostrza, które należy wymieniać co dwa do trzech miesięcy, aby utrzymać doskonałe wyniki koszenia. Ponadto ryzyko uszkodzenia ostrzy jest znacznie niższe, jeśli są one odpowiednio konserwowane.

Ostre ostrza również lepiej tną trawę, więc nie będziesz się martwić nierówno skoszonym trawnikiem lub wystającymi źdźbłami trawy. Samodzielna wymiana ostrzy jest bardzo łatwa, częściowo dlatego, że w zestawie znajdują się niezbędne śruby. Jednoczesna wymiana wszystkich elementów zapewnia najlepsze możliwe rezultaty pracy kosiarek automatycznych.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Husqvarna Ostrza do kosiarek automatycznych Automower G1

Wszystkie nasze noże są odpowiednikami dodatkowych noży dostarczanych przez Husqvarna, a ich wymiana jest równie łatwa, jak w przypadku noży oryginalnych. Nasza oferta obejmuje zarówno ostrza wykonane w 100% ze stali, jak i ostrza ze specjalną powłoką tytanową. Aby zapobiec pękaniu ostrzy, zalecamy ich wymianę co dwa do trzech miesięcy. Nasza oferta obejmuje zestawy o różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą one wystarczyć nawet na cały sezon koszenia. Najmniejsze zestawy w naszej kolekcji to zestawy po trzy ostrza, w tym odpowiednie śruby. Nasz największy standardowy zestaw zawiera 30 ostrzy i odpowiednie śruby. Jeśli szukasz większego zestawu lub konkretnej liczby, skontaktuj się z nami.