Ostrza do kosiarek automatycznych dla Yardforce

Obecne modele Yardforce wykorzystują 3 ostrza na 1 głowicy tnącej. Ostrza te rozkładają się, gdy kosiarka automatyczna rozpoczyna koszenie, i składają się, gdy kosiarka uderzy w przeszkodę. Wymiana ostrzy jest łatwa i zajmuje tylko 10 minut. Ostrza należy wymieniać co 2-3 miesiące.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Różne rodzaje ostrzy do kosiarek automatycznych dla kosiarek automatycznych Yardforce

Stalowe ostrza Standardowe ostrza kosiarek automatycznych są wykonane z litej stali. Mają one grubość 0,6 mm i są obustronnie naostrzone. Ostrza te wytrzymują średnio 2 miesiące. Ostrza do kosiarek automatycznych z powłoką tytanową Jeśli szukasz ostrzy lepszej jakości, ostrza z powłoką tytanową są właściwym wyborem. Ostrza z powłoką tytanową są twardsze niż ostrza stalowe, ostrzejsze i wytrzymują średnio 3 miesiące.

Zrobotyzowane ostrza do kosiarek kosiarek

Nie zalecamy ostrzenia ostrzy kosiarek automatycznych. Ostrza są już standardowo dość cienkie, a po ich naostrzeniu metal staje się jeszcze cieńszy, co zwiększa prawdopodobieństwo ich złamania. Te ostre kawałki ostrzy trafiają między trawę, tworząc niebezpieczne sytuacje.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.