Ostrza do kosiarek automatycznych Black & Decker

Kosiarek automatyczne Black & Decker wykorzystują jedno wydłużone i cienkie ostrze. Ostrze ma krawędzie tnące na obu końcach. Poniżej znajduje się cała gama ostrzy do kosiarek automatycznych Black & Decker. Zalecamy wymianę ostrza co najmniej raz w roku. Zależy to również od tego, jak często kosisz, jak duże jest Twój trawnik i ile przeszkód, takich jak kamienie lub gałązki, znajduje się na trawniku.

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 2 wyniki

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 2 wyniki

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Ostrza do kosiarek automatycznych Black & Decker

Ostrza do kosiarek automatycznych Black & Decker są wytrzymałe i trwałe. Ostrza te wymienia się średnio raz na sezon koszenia. Czasami może to być konieczne częściej, ponieważ zależy to również od zastosowania kosiarek automatycznych i powierzchni koszonego trawnika. Aby utrzymać optymalne wyniki koszenia, należy zawsze kosić ostrym ostrzem. W ten sposób trawnik nie zostanie uszkodzony, a trawa będzie ścinana równomiernie. Dlatego też należy regularnie sprawdzać stan ostrza. Aby wymienić i sprawdzić ostrze, zapoznaj się z instrukcją obsługi kosiarek automatycznych Black & Decker.

Black & Decker robot do ostrzenia noży kosiarek?

Nie zalecamy ostrzenia ostrzy kosiarek automatycznych. Jest ku temu kilka powodów. Wynika to z faktu, że podczas ostrzenia ostrze staje się cieńsze. Ponieważ ostrze staje się cieńsze po ostrzeniu, wzrasta również ryzyko jego pęknięcia. Gdy nóż się złamie, jego ostre kawałki mogą wylądować na trawniku, stwarzając niebezpieczne sytuacje. Ponadto nóż łatwiej ulega uszkodzeniu, ponieważ jest cieńszy. Uszkodzone ostrze może uszkodzić trawnik, powodując powstawanie łysych plam lub nierównomierne koszenie trawnika.

Zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, dotrze on do Ciebie już następnego dnia roboczego.