Styki i szybkozłącze żelowe dla Gardena

Na tej stronie znajdziesz wszystkie wtyki i szybkozłącze żelowe dla Gardena. W poniższym przeglądzie znajdziesz różne zestawy rozmiarów.

Szpilki do przewodu są dostępne w zestawach po 100, 200, 400, 600, 800 lub 1000 sztuk.

Szybkozłącze żelowe są dostępne w zestawach po 4, 6, 8, 16 lub 32 sztuk.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników

Szpilki do przewodu

Kołki druciane są rodzajem kołków. Są one używane do mocowania drutu obwodowego w ziemi. Kołki te mają z jednej strony hak, a z drugiej punkt, za pomocą którego wbija się je w ziemię. Przewód obwodowy wsuwa się pod hak, a następnie wsuwa kołek do końca w ziemię. Teraz drut jest przymocowany do trawnika. Zabezpiecz drut co 50 centymetrów za pomocą szpilki w taki sposób. Na zakrętach będziesz potrzebować więcej szpilek do drutu, aby starannie ułożyć zakręt.

Szybkozłącze żelowe

Złącza przewodów to bloki używane do łączenia dwóch oddzielnych przewodów. Nie ma potrzeby odizolowywania przewodów. Wkłada się koniec jednego przewodu do kostki, a następnie drugi koniec przewodu. Następnie należy nacisnąć niebieską część bloku. Zawiera ona ostre metalowe płytki, które przecinają przewód i tworzą połączenie za pomocą specjalnego żelu. Po zamknięciu bloku połączenie staje się wodoodporne.