Ostrza do kosiarek automatycznych dla Powerworks

Kosiarek automatyczne Powerworks wykorzystują 3 małe ostrza. Ostrza te są przymocowane do jednej tarczy tnącej pod kosiarką automatyczną. Ostrza te zużywają się z czasem i wymagają wymiany. Ostrza kosiarek automatycznych Powerworks należy wymieniać średnio co 2-3 miesiące, w zależności od sposobu użytkowania.

Pokaż filtry

Wizualizacja 17 wyników

Pokaż filtry

Wizualizacja 17 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Powerworks ostrza do kosiarek automatycznych

Po pewnym czasie koszenia przez kosiarkę automatyczną ostrza tępią się lub zużywają. Ostrza zużywają się, ponieważ przez pewien czas ścinają kawałki trawy, a po drodze na trawniku mogą znajdować się gałązki lub kamienie, o które obracają się ostrza. W rezultacie ostrza zużywają się i stają się tępe lub pękają. Dlatego ważne jest regularne sprawdzanie stanu ostrzy. Ostrza wymienia się średnio co dwa do trzech miesięcy. Ostrza są dostępne w wersji stalowej lub pokrytej tytanem i w różnych zestawach rozmiarów. Ostrza z powłoką tytanową są wyższej jakości i dlatego są trwalsze niż ostrza stalowe.

Ostrza Powerworks można łatwo wymienić samodzielnie

Wszystkie trzy ostrza powinny być zawsze wymieniane w tym samym czasie, wraz z odpowiednimi śrubami. Pozwala to cieszyć się najlepszymi wynikami cięcia przez najdłuższy czas. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie za pomocą śrubokręta. Instrukcja obsługi kosiarek automatycznych wyjaśnia najlepszy sposób wykonania tej czynności.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.