Ostrza do kosiarek automatycznych dla Gardena

Zalecamy wymianę ostrzy co 2-3 miesiące. Ostrza do kosiarek automatycznych Gardena można zamówić w standardowej wersji stalowej, ale także w wersji z powłoką tytanową. Ostrza do kosiarek automatycznych z powłoką tytanową pozostają ostre dłużej i są trwalsze niż ostrza stalowe. Wszystkie ostrza są dostarczane z pasującymi śrubami.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 29 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 29 wyników

Wszystkie obecne modele kosiarek automatycznych z Gardena wykorzystują 3 ostre jak brzytwa ostrza. Ostrza te obracają się jednocześnie, tnąc trawę na małe kawałki. Z czasem ostrza te tępią się i wymagają wymiany. Nie zalecamy ostrzenia ostrzy, ponieważ ostrzenie sprawia, że ostrza stają się cieńsze, co zwiększa ryzyko ich szybkiego złamania i wyrzucenia połamanych kawałków na trawnik. Może to spowodować niebezpieczne sytuacje.

Optymalne wyniki koszenia za pomocą kosiarek automatycznych

Utrzymując trawnik w możliwie jak największym porządku z gałęzi, kamieni i innych przedmiotów, zapewniasz mniejsze prawdopodobieństwo stępienia ostrzy. Jeśli mimo to na trawie pojawi się przeszkoda, ostrza złożą się automatycznie. Ponadto ostre noże lepiej tną trawę. Jeśli ostrza są tępe, istnieje wysokie ryzyko, że źdźbła trawy zostaną w nie wciągnięte i wyrzucone z trawnika. Powoduje to uszkodzenie trawnika.

Stalowe czy aluminiowe ostrza do kosiarek automatycznych?

Ostrza do kosiarek automatycznych są dostępne zarówno w wersji stalowej, jak i pokrytej tytanem. Standardem są ostrza stalowe. Ostrza do kosiarek automatycznych z powłoką tytanową dłużej zachowują ostrość i są bardziej wytrzymałe niż ostrza stalowe. Ostrza kosiarek automatycznych można łatwo wymienić samodzielnie, odkręcając je śrubokrętem. Następnie należy wymienić stare ostrza i śruby na nowe. Podczas wymiany ostrzy należy upewnić się, że kosiarka automatyczna jest wyłączona. Śruby są dołączone do ostrzy.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.