Zestawy naprawcze przewodów obwodowych dla Husqvarna

Na tej stronie można znaleźć wszystkie zestawy naprawcze przewodów obwodowych dla Husqvarna oraz tester przewodów obwodowych do szybkiego lokalizowania przerw w przewodach.
Zestawy naprawcze przewodów obwodowych są dostępne w różnych rozmiarach. Dostępne są na przykład małe, średnie i duże zestawy naprawcze. Wszystkie zestawy naprawcze zawierają kombinację szpilek do drutu, złączy do drutu i drutu obwodowego.

Zawartość zestawów naprawczych:

  • Małe: 4 złącza przewodowe, 5 metrów kabla i 10 wtyków przewodowych.
  • Średnie: 6 szybkozłącze żelowe, 10 metrów kabla i 20 szpilki do przewodu.
  • Duże: 8 złączy przewodowych, 20 metrów kabla i 40 wtyków przewodowych.
Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 5 wyników

Przewód obwodowy dla Husqvarna jest uszkodzony

Czy Twoja kosiarka automatyczna przestała kosić z powodu zerwanego przewodu obwodowego? Można go łatwo naprawić samodzielnie. Istnieje kilka sposobów sprawdzenia, gdzie przewód obwodowy jest uszkodzony. Najszybszym sposobem jest użycie testera kabli. Za jego pomocą można szybko sprawdzić, gdzie przewód jest uszkodzony. Można również sprawdzić to ręcznie. Zajmuje to jednak dużo czasu. W tej metodzie przewód obwodowy jest w pełni sprawdzany ręcznie pod kątem uszkodzeń i przerw.

Przywracanie przewodu obwodowego

Po zlokalizowaniu przerwy ważne jest, aby jak najszybciej ją naprawić. Aby rozpocząć naprawę, należy najpierw wyciąć stary przewód. Zrób to dokładnie wokół przerwy, aby upewnić się, że cała przerwa została usunięta. Po usunięciu starej części przewodu obwodowego można położyć nowy przewód na jego miejscu. Luźne końce przewodu są połączone ze sobą za pomocą złącza przewodu. Blok ten zawiera metalowe płytki i specjalny żel. Po włożeniu końcówek przewodu i naciśnięciu niebieskiej części bloku, powstaje połączenie między dwoma przewodami. Połączenie to jest wodoszczelne. Czy wszystkie przerwy w kablach zostały naprawione? Następnie zabezpiecz przewód za pomocą szpilek i kosiarka może ponownie kosić.