Gardena Sileno City Smart 250 ostrza do kosiarek automatycznych

Gardena Ostrza kosiarek automatycznych Sileno City Smart 250 są wymieniane średnio co 2-3 miesiące. Ostrza te można łatwo wymienić samodzielnie za pomocą śrubokręta. Dokładne informacje na ten temat można znaleźć w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych.

Nowe ostrza są dostępne w wersji tytanowej lub stalowej i dostępne w zestawach o różnych rozmiarach. Dostępne są zestawy od 3 do 90 ostrzy.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Ostrza do kosiarek automatycznych dla Gardena City Smart 250

Kosiarka automatyczna wymaga odpowiedniej konserwacji. Na przykład zaleca się czyszczenie spodu kosiarek automatycznych raz w miesiącu. Należy również sprawdzać, czy ostrza są nadal ostre. Gdy ostrza się stępią, mogą łamać lub uszkadzać trawę. Jeśli zauważysz, że ostrza stępiły się, natychmiast je wymień. Zawsze należy wymieniać trzy ostrza na raz. Wynika to z faktu, że te 3 ostrza są używane jednocześnie przez kosiarkę do cięcia trawy.

Ostrza stalowe lub tytanowe

Ostrza do kosiarek automatycznych są dostępne w wersji stalowej lub tytanowej. Ostrza tytanowe są pokryte specjalną powłoką. Ostrza tytanowe wytrzymują do 3 miesięcy. Wariant stalowy zwykle wymaga wymiany po 1,5 do 2 miesięcy. Zależy to również od wielkości trawnika i częstotliwości koszenia trawy przez kosiarkę automatyczną.