Ostrza do kosiarek automatycznych dla Mowox

Kosiarek automatyczne z Mowox wykorzystują 3 obracające się ostrza. Oznacza to, że do bloku tnącego podłączone są 3 ostrza. Te 3 ostrza zapewniają dokładne i równomierne koszenie trawnika. Optymalne wyniki koszenia można uzyskać, gdy ostrza kosiarek automatycznych ze strony Mowox pozostają ostre. Ostrza kosiarek automatycznych zużywają się szybciej w kontakcie z gałązkami i kamieniami na trawniku. Ostrza kosiarek automatycznych można łatwo wymienić samodzielnie, gdy się zużyją.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 32 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 32 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Optymalny wynik cięcia

Utrzymanie optymalnych rezultatów koszenia wymaga poświęcenia nieco uwagi trawnikowi i kosiarka automatycznej. Ostrza kosiarek automatycznych Mowox zużywają się szybciej w kontakcie z przeszkodami w ogrodzie. Dlatego należy usuwać z trawnika wszelkie gałązki, kamienie i inne drobne przedmioty. Zapobiegnie to szybszemu zużyciu ostrzy. Zaleca się również comiesięczne sprawdzanie kosiarek automatycznych z Mowox. Po miesiącu częstego koszenia pod kosiarką automatyczną gromadzą się ścinki trawy i brud. Powoduje to, że kosiarka automatyczna przestaje prawidłowo kosić. Podczas comiesięcznej kontroli usuń resztki trawy spod kosiarek automatycznych, aby uzyskać dobrze skoszony trawnik. Upewnij się, że zawsze najpierw wyłączasz kosiarkę automatyczną zgodnie z instrukcjami zawartymi w podręczniku.

Czy są dostępne inne ostrza do kosiarek automatycznych Mowox?

Istnieją 2 rodzaje ostrzy do kosiarek automatycznych Mowox. Pierwszy z nich to stalowe ostrza do kosiarek automatycznych, które wytrzymują średnio 2 miesiące. Drugi to ostrza do kosiarek automatycznych z powłoką tytanową. Są one nieco mocniejsze i wytrzymują do 3 miesięcy. Ostrza do kosiarek automatycznych można kupić w zestawach od 3 do nawet 90 sztuk.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.