Zestawy naprawcze przewodów obwodowych dla Bosch Indego

Na tej stronie można znaleźć wszystkie zestawy naprawcze przewodów obwodowych dla Bosch Indego oraz tester przewodów obwodowych do szybkiego lokalizowania przerw w przewodach.
Zestawy naprawcze przewodów obwodowych są dostępne w różnych rozmiarach. Dostępne są na przykład małe, średnie i duże zestawy naprawcze. Wszystkie zestawy naprawcze zawierają kombinację szpilek do przewodów, złączy do przewodów i przewodu obwodowego.

Zawartość zestawów naprawczych:

  • Małe: 4 złącza przewodowe, 5 metrów kabla i 10 wtyków przewodowych.
  • Średnie: 6 szybkozłącze żelowe, 10 metrów kabla i 20 szpilki do przewodu.
  • Duże: 8 złączy przewodowych, 20 metrów kabla i 40 wtyków przewodowych.
Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 5 wyników

Przewód obwodowy dla Bosch Indego jest uszkodzony

Czy przewód obwodowy kosiarek Bosch Indego został przerwany i kosiarka automatyczna przestała kosić? Jeśli tak, należy najpierw znaleźć miejsce przerwania przewodu. Przerwę można znaleźć ręcznie, sprawdzając cały przewód. Czy kabel jest uszkodzony lub zagięty? W takim razie istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie tutaj występuje problem. Chcesz szybko i łatwo namierzyć przerwę? Użyj testera kabli.

Korzystanie z zestawu naprawczego

Aby naprawić przewód obwodowy w urządzeniu Bosch Indego, należy najpierw odciąć część starego przewodu w miejscu pęknięcia. Ten kawałek przewodu można wyrzucić. W to miejsce należy ponownie włożyć nowy kawałek przewodu i połączyć je ze sobą za pomocą złączy przewodów z zestawu. Po naciśnięciu niebieskiej części złącza połączenie między przewodami zostanie wykonane, a połączenie stanie się wodoszczelne.