Husqvarna Automower 308 Ostrza do kosiarek automatycznych

Naszą kompletną kolekcję ostrzy do kosiarek automatycznych Husqvarna Husqvarna Automower 308 można znaleźć poniżej. Ta kosiarka automatyczna ma 3 ostrza, które są używane jednocześnie i z tego powodu również powinny być wymieniane w tym samym czasie. Aby uzyskać optymalnie skoszony trawnik, zaleca się wymianę wszystkich ostrzy w tym samym czasie. Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 308 to popularna kosiarka do użytku domowego.

Ponadto oferujemy noże Husqvarna wykonane z litej stali i tytanu. Ostrza stalowe wytrzymują średnio 2 miesiące i są nieco tańsze niż ostrza tytanowe. Tytanowe noże do kosiarek automatycznych pozostają ostre dłużej i są bardziej wytrzymałe niż noże stalowe. Tytanowe ostrza wytrzymują średnio 3 miesiące przed wymianą.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Husqvarna Automower 308 Ostrza do kosiarek automatycznych

Dlatego ważne jest, aby ostrza były ostre, aby się nie łamały. Aby mieć pewność, że ostrza się nie złamią, rozsądnie jest wymieniać je co dwa do trzech miesięcy. Nasze zestawy zawierają odpowiednie śruby, które należy wymieniać wraz z ostrzami. Te pokryte tytanem ostrza zostały poddane specjalnej obróbce na wszystkich ostrych krawędziach i mogą wytrzymać do trzech miesięcy. Dostarczamy zestawy w różnych rozmiarach, więc zawsze znajdziesz odpowiedni zestaw dla siebie. Zakup hurtowy pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasze standardowe zestawy zawierają od 3 do 30 ostrzy, ale jeśli szukasz większej liczby ostrzy do kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami.