Worx Landroid M700 WR142E Ostrza do kosiarek automatycznych

Wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych Worx Landroid M700 WR142E można znaleźć na tej stronie. Kosiarka Worx Landroid wykorzystuje pojedynczy blok ostrzy, na którym zamontowane są trzy ostrza. Ostrza te obracają się jednocześnie w celu skoszenia trawy. Ponieważ ostrza te są używane jednocześnie, wszystkie trzy muszą być wymieniane w tym samym czasie.

Zestawy noży są dostępne w wersji stalowej i tytanowej. Noże stalowe wytrzymują średnio dwa miesiące i są nieco tańsze niż noże tytanowe. Noże tytanowe są trwalsze, ponieważ dłużej zachowują ostrość i są bardziej wytrzymałe. Dlatego też wytrzymują średnio trzy miesiące.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Worx Ostrza do kosiarek automatycznych Landroid M700

Ta zrobotyzowana kosiarka z Worx Landroid jest popularną kosiarką przydomową. Dlatego ważne jest również, aby ostrza były ostre, aby się nie łamały. Na szczęście można to bardzo łatwo zrobić, wymieniając ostrza co dwa do trzech miesięcy. Nasze zestawy zawierają odpowiednie śruby, które należy wymienić wraz z ostrzami. Nasza kolekcja obejmuje ostrza stalowe i stalowe ostrza do robotów koszących z powłoką tytanową. Te specjalne ostrza z powłoką tytanową są powlekane na wszystkich ostrych krawędziach i mogą wytrzymać do trzech miesięcy. Dostarczamy kilka zestawów rozmiarów, więc zawsze znajdziesz odpowiedni zestaw dla siebie. Zakup hurtowy pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasze standardowe zestawy zawierają od 3 do 90 ostrzy, ale jeśli szukasz większej liczby ostrzy do kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami. Zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.