Zestawy instalacyjne do kosiarek automatycznych dla Gardena

Zawartość: zestawy instalacyjne do kosiarek automatycznych Gardena

Zestawy instalacyjne zawierają wszystkie części potrzebne do przebudowy lub rozszerzenia obszaru koszenia.
Zawartość: zestawy instalacyjne do kosiarek automatycznych dla Gardena:

Małe: 2 szybkozłącze żelowe, 100 metrów przewodu obwodowego i 200 szpilki do przewodu
Średni: 4 szybkozłącze żelowe, 150 metrów drutu obwodowego i 300 szpilki do przewodu
Duży: 6 szybkozłącze żelowe, 250 metrów przewodu obwodowego i 500 szpilki do przewodu
Bardzo duże: 8 szybkozłącze żelowe, 500 metrów przewodu obwodowego i 1000 szpilki do przewodu

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 4 wyniki

Przewód obwodowy

Przewód obwodowy to przewód potrzebny do wskazania kosiarka automatycznej, gdzie znajduje się granica cięcia. Stacja bazowa kosiarek automatycznych wysyła sygnał przez przewód. Sygnał ten jest odbierany przez kosiarkę automatyczną. Dzięki temu kosiarka wie, gdzie może, a gdzie nie może kosić. Przewód obwodowy układa się wzdłuż granic obszaru koszenia. Na przykład na krawędziach trawnika i wokół wszelkich przeszkód, takich jak stawy, rabaty kwiatowe lub rośliny. Przewód jest podłączony na początku i na końcu do stacji bazowej kosiarek automatycznych. Instrukcja obsługi kosiarek automatycznych wyjaśnia najlepszy sposób wykonania tej czynności.

Szpilki do przewodu

Kołki druciane są rodzajem kołków. Za pomocą tych kołków mocuje się drut obwodowy w ziemi. Zapobiega to przesuwaniu się drutu i utrzymuje go w porządku na trawniku. Dzięki temu obszar koszenia jest dobrze zdefiniowany.

Szybkozłącze żelowe

Złącza przewodów to bloki, które mogą łączyć dwa luźne końce przewodu obwodowego. Dwa luźne końce przewodu wkłada się do złącza przewodu. Następnie należy zatrzasnąć blok, mocno naciskając niebieską część. Powoduje to uszczelnienie bloku i utworzenie połączenia między dwoma luźnymi przewodami. Te szybkozłącze żelowe są używane głównie podczas przeprowadzania napraw lub jeśli później chcesz zmodyfikować obszar cięcia, a stary i nowy przewód muszą zostać połączone.