Honda Miimo HRM 300

Cały asortyment ostrzy do kosiarek automatycznych Honda Miimo HRM 300 można znaleźć na tej stronie. Ta kosiarka automatyczna ma 3 ostrza, które są używane jednocześnie i dlatego należy je wymieniać w tym samym czasie. Zdecydowanie zalecamy wykonywanie tej czynności co dwa do trzech miesięcy, aby zapobiec uszkodzeniu ostrzy.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą powodować nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Honda Ostrza do kosiarek automatycznych Miimo HRM 300

Dzięki terminowej wymianie ostrzy można również zapewnić równomierne koszenie trawy. Nowe ostrza sprawiają, że kosiarka automatyczna jest jak nowa. Ostrza i ich śruby można łatwo wymienić samodzielnie w dolnej części kosiarek. Wszystko, czego potrzebujesz, to śrubokręt. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o swoją kosiarkę przez cały sezon. Dostarczamy zestawy w różnych rozmiarach, więc zawsze znajdziesz odpowiedni zestaw dla siebie. Zakup hurtowy pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasze standardowe zestawy obejmują od 3 do 30 ostrzy, ale jeśli szukasz większej liczby ostrzy do kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami, a my zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.