Husqvarna Automower 330X Ostrza do kosiarek automatycznych

Wszystkie ostrza kosiarek automatycznych Husqvarna Automower 330X są wymienione poniżej. Kosiarka Automower używa trzech ostrzy jednocześnie. Dlatego należy je zawsze wymieniać w tym samym czasie. Ostrza są dostarczane z pasującymi śrubami. W ten sposób można zawsze wymieniać zarówno ostrza, jak i śruby w tym samym czasie.

Ostre ostrza zapewniają lepszy efekt cięcia i równomiernie tną trawę. Dzięki temu nie będą Ci przeszkadzać wystające źdźbła trawy. Ostrza można łatwo wymienić za pomocą śrubokręta.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Husqvarna Automower 330X Ostrza do kosiarek automatycznych

Nasze zestawy noży są dostępne w różnych rozmiarach. Na przykład, mamy małe zestawy z 3 ostrzami do bardzo dużych zestawów z 90 ostrzami. Każdy zestaw zawiera również śruby, dzięki czemu można jednocześnie wymieniać ostrza i śruby. Ostrza są dostępne w wersji stalowej lub tytanowej. Tytanowe ostrza są bardziej wytrzymałe, a tym samym trwalsze. Kupując większą liczbę ostrzy, oszczędzasz na kosztach i nigdy ich nie tracisz. Szukasz jednak większego zestawu? W takim razie skontaktuj się z nami, a my dopilnujemy, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie w mgnieniu oka.