Gardena R160 ostrza do kosiarek automatycznych

Poniżej wymieniono wszystkie odpowiednie ostrza do kosiarek automatycznych Gardena R160. Ten model kosiarek automatycznych wykorzystuje jednocześnie trzy ostrza. Dlatego ważne jest, aby wymieniać wszystkie trzy ostrza w tym samym czasie, aby w pełni wykorzystać możliwości kosiarek automatycznych Gardena. Śruby należy wymieniać jednocześnie z ostrzami. Śruby są dostarczane wraz z ostrzami.

Używanie ostrych noży zapewnia równomierne koszenie trawnika. Dzięki temu na trawniku nie pojawiają się wystające źdźbła trawy ani łyse plamy. Łyse miejsca powstają w wyniku zbyt długiego koszenia tępymi ostrzami. Źdźbła trawy utkną za tępymi częściami ostrza, wyrywając je z trawnika. Tępe ostrza są również bardziej podatne na złamania.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Gardena R160 ostrza do kosiarek automatycznych

Nasza kolekcja ostrzy do kosiarek automatycznych Gardena R160 składa się z zestawów o różnych rozmiarach. Dostępne są na przykład zestawy z 3 ostrzami, ale także zestawy zawierające do 90 ostrzy. Ostrza są dostępne w dwóch rodzajach. Mamy ostrza stalowe i ostrza ze specjalną powłoką tytanową. Ta tytanowa powłoka sprawia, że ostrza są trwalsze i umożliwiają dłuższe koszenie.