Ostrza do kosiarek automatycznych Gardena R38Li

Wszystkie poniższe ostrza pasują do kosiarek automatycznych Gardena R38Li. Ten model wykorzystuje 3 ostrza do kosiarek automatycznych. Zalecamy wymianę wszystkich trzech ostrzy co dwa do trzech miesięcy, aby w pełni wykorzystać możliwości kosiarek automatycznych. Śruby mocujące ostrza również należy wymieniać co dwa do trzech miesięcy.

Ostre ostrza również lepiej tną trawę, więc nie będziesz się martwić nierówno skoszonym trawnikiem lub wystającymi źdźbłami trawy. Samodzielna wymiana ostrzy jest bardzo łatwa, częściowo dlatego, że w zestawie znajdują się niezbędne śruby. Jednoczesna wymiana wszystkich elementów zapewnia najlepsze możliwe rezultaty pracy kosiarek automatycznych.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Ostrza do kosiarek automatycznych Gardena R38Li

Wynika to z faktu, że pękaniu ostrzy można zapobiec, wymieniając je na czas. Dzięki temu połamane części ostrzy nie trafiają na trawę. Ponadto utrzymywanie ostrych noży zapewnia równomierne koszenie trawnika. Nasza kolekcja składa się z zestawów o różnych rozmiarach. Mamy na przykład zestawy noży składające się z 3 ostrzy i pasujących śrub. Ponadto oferujemy dwa rodzaje noży: wykonane ze stali i noże ze specjalną powłoką tytanową. Ostrza z tą specjalną powłoką są nieco twardsze, dzięki czemu wytrzymują do 3 miesięcy, co pozwala cieszyć się sezonem koszenia bez zmartwień.