Przewód obwodowy dla Central Park

Drut obwodowy dla Central Park jest dostępny w różnych rodzajach. Na przykład zwykły drut obwodowy ma grubość 2,7 mm. Jest to drut standardowy. Dostępny jest również bardzo gruby wariant o grubości 3,4 mm. Grubszy przewód jest mniej podatny na utratę sygnału i jest bardziej wytrzymały niż zwykły wariant.

Drut obwodowy jest dostępny w rolkach po 100 metrów, 150 metrów, 250 metrów i 500 metrów.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Zobacz wszystkie zestawy instalacyjne i naprawcze tutaj:

Przewód obwodowy dla Central Park

Przewód obwodowy dla Central Park umożliwia łatwe tworzenie nowych stref koszenia lub rozszerzanie istniejących. Przewód obwodowy wyznacza obszar koszenia kosiarek automatycznych. Przez przewód przesyłany jest sygnał, który informuje kosiarkę automatyczną o osiągnięciu granicy strefy koszenia. Najlepszy sposób ułożenia przewodu obwodowego opisano w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych Central Park. W większości przypadków przewód jest układany nad ziemią i zabezpieczany szpilką co 50 cm. Aby uniknąć szybkiego uszkodzenia przewodu, można go również ułożyć pod ziemią.

Dodatkowe materiały eksploatacyjne

Tester kabli Umożliwia szybkie wykrywanie przerw w kablach. Dzięki temu szybko wiesz, gdzie przewód wymaga naprawy, bez konieczności sprawdzania całego kabla. Złącza kablowe Za pomocą złączy kablowych można połączyć ze sobą dwa luźne kawałki przewodu. Są one również nazywane łącznikami lub złączami. Kołki rozporowe Kołki rozporowe to rodzaj kołków. Używa się ich do mocowania drutu obwodowego w ziemi, aby nie mógł się przesuwać. Kołki są również nazywane kołkami lub wtyczkami uziemiającymi. Kołek umieszcza się co 50 cm w celu zamocowania przewodu. Na zakrętach potrzebnych jest kilka kołków.