Ostrza do kosiarek automatycznych dla Einhell

Ostrza do kosiarek automatycznych Einhell można łatwo wymienić samodzielnie. Ostrza są obustronnie naostrzone i wyposażone w odpowiednie śruby. Zalecamy wymianę ostrzy średnio co 2 do 3 miesięcy. W zależności od użytkowania może to być konieczne częściej. Na tej stronie znajdują się wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych Einhell.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Elegancko skoszony trawnik dzięki kosiarkom automatycznym Einhell

Tępe ostrza powodują utknięcie trawy za ostrzami, uniemożliwiając jej prawidłowe ścięcie. Jeśli trawa nie zostanie prawidłowo skoszona, może ulec uszkodzeniu, co doprowadzi do powstania nieestetycznych plam na trawniku. Dlatego też konieczna jest terminowa wymiana ostrzy. Zalecamy, aby nie ostrzyć ostrzy. Ostrza kosiarek automatycznych są bardzo cienkie, a szlifowanie może spowodować odłamanie się kawałków ostrza i wylądowanie na trawniku. Może to być niebezpieczne dla użytkownika i innych osób

Różne rodzaje ostrzy

Jak wspomniano wcześniej, dostępne są różne rodzaje ostrzy. Standardowe ostrza stalowe są tańsze i nie wytrzymują tak długo, jak ostrza z powłoką tytanową. Ostrza stalowe wytrzymują średnio dwa miesiące. Ostrza z powłoką tytanową wytrzymują średnio o miesiąc dłużej niż wariant stalowy, czyli średnio trzy miesiące. Oba warianty ostrzy są podwójnie ostrzone, zarówno na dole, jak i na górze. Ponadto wszystkie ostrza są dostarczane z pasującymi śrubami.