Worx Landroid WR111MI Ostrza do kosiarek automatycznych

Na tej stronie znajduje się nasza kolekcja ostrzy do kosiarek Worx Landroid WR111MI. Ta kosiarka automatyczna ma 3 ostrza, które są używane w tym samym czasie i z tego powodu również wymagają wymiany w tym samym czasie. Zalecamy wymianę ostrzy co dwa do trzech miesięcy, aby utrzymać ich ostrość.

Ponadto oferujemy noże Worx Landroid wykonane z litej stali i tytanu. Ostrza stalowe wytrzymują średnio 2 miesiące i są nieco tańsze niż ostrza tytanowe. Tytanowe noże do kosiarek automatycznych pozostają ostre dłużej i są bardziej wytrzymałe niż noże stalowe. Tytanowe ostrza wytrzymują średnio 3 miesiące przed wymianą.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Worx Landroid WR111MI Ostrza do kosiarek automatycznych

Ta kosiarka automatyczna z Worx Landroid WR111MI. jest popularną kosiarką do użytku domowego. Dlatego ważne jest, aby ostrza były ostre, aby nie pękły i nie wylądowały na trawie. Nasze zestawy zawierają odpowiednie śruby, które należy wymienić wraz z ostrzami. Jest to bardzo łatwe do samodzielnego wykonania. Nasza kolekcja obejmuje ostrza stalowe i stalowe ostrza do robotów koszących z powłoką tytanową. Te specjalne ostrza z powłoką tytanową są powlekane na wszystkich ostrych krawędziach i mogą wytrzymać do trzech miesięcy. Dostarczamy kilka zestawów rozmiarów, więc zawsze znajdziesz odpowiedni zestaw dla siebie. Zakup hurtowy pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasze standardowe zestawy zawierają od 3 do 30 ostrzy, ale jeśli szukasz większej liczby ostrzy do kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami. Zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.