Ostrza do kosiarek automatycznych dla Stiga

Stiga Na tej stronie znajdziesz wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych odpowiednie dla różnych typów kosiarek automatycznych. Duże ostrza są dostępne w trzech różnych rozmiarach: 25 cm, 29 cm i 35 cm. Stiga Należy więc zwrócić szczególną uwagę na rozmiar ostrza do kosiarek automatycznych. Wszystkie duże i mniejsze ostrza są dostarczane ze śrubami.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Stiga Jakiego ostrza do kosiarek automatycznych potrzebuję?

Stiga Kosiarek automatyczne są dostępne w wielu wersjach. Nie każda kosiarka wykorzystuje te same ostrza. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na to, które ostrze jest potrzebne. Małe ostrza mówią same za siebie, ale duże ostrza różnią się rozmiarem. Można zmierzyć szerokość starego ostrza od czubka do końca. Pomoże to określić, czy potrzebny jest nóż o długości 25 cm, 29 cm czy 35 cm. Zazwyczaj jest to również podane w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych. Ostrza są zawsze dostarczane wraz z nowymi śrubami. Można więc zawsze wymienić cały zestaw.

Optymalny rezultat koszenia dzięki ostrzu kosiarek automatycznych do Stiga

Aby osiągnąć optymalne wyniki koszenia, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Upewnienie się, że trawnik jest wolny od luźnych gałązek, kamieni i innych przedmiotów sprawi, że ostrza będą mniej podatne na stępienie. W przeciwnym razie ostrze będzie uderzać w te twarde przedmioty podczas koszenia, a tym samym szybciej je uszkadzać. Jednak małe ostrza składają się dla bezpieczeństwa, zapobiegając ich zablokowaniu. Upewnij się więc, że trawnik jest wolny od luźnych przeszkód, aby jak najdłużej cieszyć się ostrzami. Tępe ostrze może uszkodzić trawnik i spowodować powstawanie nieestetycznych plam na trawniku lub równomierne ścinanie trawy.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, zostanie on wysłany tego samego dnia roboczego.