Husqvarna Automower 450X Ostrza do kosiarek automatycznych

Na tej stronie znajdują się ostrza do kosiarek automatycznych Husqvarna Automower 450X. Ta kosiarka automatyczna ma 3 ostrza, które są używane jednocześnie i z tego powodu powinny być również wymieniane w tym samym czasie. Aby uzyskać optymalnie skoszony trawnik, zaleca się wymianę wszystkich ostrzy w tym samym czasie. Zalecamy wymianę ostrzy co dwa do trzech miesięcy, aby zachować ich ostrość i zmniejszyć ryzyko ich złamania.

Ponadto oferujemy noże Husqvarna wykonane z litej stali i tytanu. Ostrza stalowe wytrzymują średnio 2 miesiące i są nieco tańsze niż ostrza tytanowe. Tytanowe noże do kosiarek automatycznych pozostają ostre dłużej i są bardziej wytrzymałe niż noże stalowe. Tytanowe ostrza wytrzymują średnio 3 miesiące przed wymianą.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Husqvarna Automower 450X Ostrza do kosiarek automatycznych

Ta kosiarka automatyczna z Husqvarna Automower 450X jest popularną kosiarką przydomową. Dlatego ważne jest, aby ostrza były ostre. Dzięki temu ostrza nie będą się łamać. Na szczęście można to bardzo łatwo zrobić, wymieniając ostrza co dwa do trzech miesięcy. Nasze zestawy zawierają odpowiednie śruby, które należy wymieniać razem z ostrzami. Nasza oferta obejmuje ostrza stalowe i stalowe ostrza do robotów koszących z powłoką tytanową. Te specjalne ostrza z powłoką tytanową są pokryte na wszystkich ostrych krawędziach i mogą wytrzymać do trzech miesięcy. Zapewnia to cały sezon bez konieczności martwienia się o kosiarkę. Dostarczamy zestawy w różnych rozmiarach. Dzięki temu zawsze znajdziesz odpowiedni zestaw dla siebie. Kupując hurtowo, można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasze standardowe zestawy zawierają od 3 do 30 ostrzy, ale jeśli szukasz większej liczby ostrzy do kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami, a my zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.