LandXcape ostrza do kosiarek automatycznych

LandXcape Ostrza kosiarek automatycznych można łatwo wymienić samodzielnie. Ta kosiarka automatyczna wykorzystuje trzy ostrza jednocześnie podczas koszenia. Ostrza są podwójnie ostrzone, zarówno od dołu, jak i od góry. Dzięki temu zapewniają dobre rezultaty przez dłuższy czas.

Poniżej znajdują się wszystkie ostrza odpowiednie dla kosiarek automatycznych LandXcape.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Wymiana ostrzy na stronie LandXcape

Kosiarek automatyczne firmy LandXcape wykorzystują system trzech ostrzy. Oznacza to, że do bloku kosiarek przymocowane są trzy ostrza, które są używane jednocześnie podczas koszenia. Dlatego też te trzy ostrza powinny być wymieniane jednocześnie, gdy tylko się stępią. Po obróceniu kosiarek automatycznych widoczne będą ostrza. Wystarczy je odkręcić i wymienić na nowe. Przed wymianą ostrzy należy zawsze wyłączyć kosiarkę automatyczną i zapoznać się z jej instrukcją obsługi. Zestawy ostrzy są dostarczane wraz z odpowiednimi śrubami.

Różne rodzaje ostrzy

Zestawy noży są dostępne z ostrzami stalowymi lub pokrytymi tytanem. Stalowe ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej i obustronnie ostrzone, dzięki czemu zachowują ostrość do 2 miesięcy. Tytanowe ostrza są podwójnie szlifowane i zachowują ostrość do 3 miesięcy.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.