Worx Landroid WG796E.1 Ostrza do kosiarek automatycznych

Poniżej znajduje się cała gama ostrzy do kosiarek automatycznych Worx Landroid WG796E.1. Ta kosiarka automatyczna wykorzystuje 3 takie same ostrza, z których wszystkie powinny być wymieniane w tym samym czasie w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Zalecamy więc robić to co dwa do trzech miesięcy, aby ostrza nie łamały się i nie kończyły na trawie.

Ponadto oferujemy noże Worx Landroid wykonane z litej stali i tytanu. Ostrza stalowe wytrzymują średnio 2 miesiące i są nieco tańsze niż ostrza tytanowe. Tytanowe noże do kosiarek automatycznych pozostają ostre dłużej i są bardziej wytrzymałe niż noże stalowe. Tytanowe ostrza wytrzymują średnio 3 miesiące przed wymianą.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Worx Landroid WG796E.1 Ostrza do kosiarek automatycznych

Co więcej, wymiana wszystkich ostrzy kosiarek automatycznych na czas oznacza, że trawnik jest koszony równomiernie i nie wystają z niego kępki trawy. Na szczęście wymiana ostrzy w kosiarka automatycznej jest bardzo prosta. Wszystko, czego potrzebujesz, to nowy zestaw ostrzy, w tym nowe śruby i śrubokręt. Każdy z naszych zestawów zawiera liczbę potrzebnych śrub. W naszej kolekcji mamy standardowe ostrza stalowe i specjalne ostrza stalowe z dodatkową powłoką tytanową. Specjalne ostrza z dodatkową powłoką tytanową wytrzymują do 3 miesięcy. Posiadamy dużą kolekcję ostrzy do kosiarek automatycznych Worx Landroid WG796E.1. Nasze zestawy zaczynają się od kompletnych pakietów 3 ostrzy do naszego standardowego największego zestawu 30 ostrzy. Jeśli szukasz większej ilości, skontaktuj się z nami.