Zestawy naprawcze przewodów obwodowych dla Honda Miimo

Na tej stronie można znaleźć wszystkie zestawy naprawcze przewodów obwodowych dla Honda Miimo oraz tester przewodów obwodowych do szybkiego lokalizowania przerw w przewodach.
Zestawy naprawcze przewodów obwodowych są dostępne w różnych rozmiarach. Dostępne są na przykład małe, średnie i duże zestawy naprawcze. Wszystkie zestawy naprawcze zawierają kombinację szpilek do przewodów, złączy do przewodów i przewodu obwodowego.

Zawartość zestawów naprawczych:

  • Małe: 4 złącza przewodowe, 5 metrów kabla i 10 wtyków przewodowych.
  • Średnie: 6 szybkozłącze żelowe, 10 metrów kabla i 20 szpilki do przewodu.
  • Duże: 8 złączy przewodowych, 20 metrów kabla i 40 wtyków przewodowych.
Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 5 wyników

Przewód obwodowy jest uszkodzony, co teraz?

Istnieją dwa sposoby sprawdzenia, gdzie przewód obwodowy jest uszkodzony. Najszybszym sposobem jest użycie testera kabli. To małe urządzenie umożliwia wysyłanie sygnału przez przewód za pośrednictwem nadajnika. Podążając za nim za pomocą znacznika, można szybko i łatwo dowiedzieć się, gdzie sygnał się zatrzymuje. Można również znaleźć przerwę ręcznie, a następnie prześledzić cały przewód w poszukiwaniu przerw i uszkodzeń.

Naprawa przewodu

Po zlokalizowaniu pęknięcia kabla można rozpocząć naprawę. Przede wszystkim usuń stary przewód. Odetnij kabel i zrób margines wokół przerwy, aby upewnić się, że cała przerwa została usunięta. Stary kabel można wyrzucić. Zastąp ten kawałek starego kabla nowym kawałkiem przewodu. Możesz połączyć ze sobą stary i nowy przewód za pomocą złączy przewodów z zestawu naprawczego. Bloki te można włożyć do dwóch końców kabli. Po naciśnięciu niebieskiej części kostki połączenie zostaje uszczelnione i sygnał może być ponownie przesyłany, a połączenie jest wodoszczelne. Czy sygnał ponownie przepływa przez cały przewód? Następnie można przymocować przewód za pomocą szpilek.