Ostrza do kosiarek automatycznych dla Cub Cadet

Dostępne są dwa różne modele kosiarek automatycznych Cub Cadet. Modele wykorzystujące jedno ostrze i modele wykorzystujące dwa ostrza jednocześnie. Oba modele wyposażone są w stalowe ostrze o średnicy 28 centymetrów. Kosiarka posiada unikalny tryb koszenia krawędzi, dzięki czemu nie trzeba później przycinać trawnika. Zalecamy wymianę ostrzy kosiarek automatycznych na Cub Cadet co sezon koszenia. Poniżej znajdują się wszystkie ostrza pasujące do kosiarek automatycznych z Cub Cadet.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Osiągnij optymalny rezultat cięcia dzięki Cub Cadet

Aby uzyskać najlepsze rezultaty koszenia, zalecamy utrzymywanie trawnika wolnego od drobnych przeszkód. Na przykład gałązek lub kamieni. Przeszkody te powodują szybsze zużywanie się ostrzy, co zmniejsza wydajność koszenia. Powoduje to powstawanie nieestetycznych plam na trawniku i konieczność szybszej wymiany ostrzy.

Cub Cadet wymiana ostrza

W zależności od stanu i wielkości trawnika zalecamy wymianę ostrza raz na sezon koszenia. Zapobiega to odłamywaniu się ostrych części i wbijaniu się ich w trawnik. Wymiana ostrza jest łatwa do samodzielnego wykonania. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji dołączonej do kosiarek automatycznych Cub Cadet.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.