Ostrza do kosiarek automatycznych dla Bosch

Poniżej znajdują się wszystkie ostrza pasujące do kosiarek automatycznych Bosch Indego. Począwszy od najtańszego wyboru, aż po najbardziej kompleksowe zestawy, które można łatwo zamówić online. Kosiarka automatyczna Bosch posiada ostrza, które można łatwo wymienić samodzielnie, dzięki czemu kosiarka automatyczna Indego w mgnieniu oka wróci na trawnik. Kosiarek automatyczne Indego Bosch mają 1 głowicę tnącą z 3 ostrzami. Dzięki temu wszystkie 3 ostrza kosiarek automatycznych wymienia się za każdym razem w tym samym czasie.

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 10 wyników

Dlaczego należy wymieniać ostrza w kosiarka automatyczna?

Kosiarki automatyczne z Bosch posiadają 1 głowicę tnącą, do której przymocowane są 3 ostre jak brzytwa ostrza. Ostrza te obracają się jednocześnie podczas koszenia przez Bosch Indego. Ostrza tną trawę na małe kawałki. Z czasem ostrza te tępią się i wymagają wymiany. Zalecamy wymianę ostrzy kosiarek automatycznych co 2 do 3 miesięcy. Kosiarka automatyczna czasami uderza w przeszkody w trawie podczas koszenia, takie jak gałązki, kamienie lub inne przedmioty. Chociaż ostrza składają się wtedy, aby zapobiec ich złamaniu, powoduje to szybkie stępienie ostrzy. Upewnij się więc, że trawa jest jak najbardziej wolna od przeszkód, aby ostrza kosiarek działały jak najdłużej. Jeśli kosisz trawę z tępymi ostrzami, istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia trawnika. Dzieje się tak, ponieważ trawa utknie w tępych ostrzach, wyrywając źdźbła trawy z trawnika zamiast je ścinać. Może się też zdarzyć, że trawnik nie zostanie skoszony równomiernie, pozostawiając nierówne płaty trawy.

Ostrza do kosiarek zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Kosiarka automatyczna ma za zadanie maksymalnie ułatwić utrzymanie trawnika w czystości. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Niezbędne śruby są standardowo dostarczane z naszymi zestawami ostrzy. Dzięki temu można łatwo wymienić ostrza i śruby w tym samym czasie. Nie trzeba się więc o to martwić. Ponadto zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, dotrze on do Twojego domu następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.