Przewód obwodowy dla Ferrex

Drut obwodowy dla Ferrex jest dostępny w różnych grubościach i długościach. Zwykły drut obwodowy ma grubość 2,7 mm i jest drutem standardowym. Przewód ten jest dostępny w długościach 100 m, 150 m, 250 m i 500 m.

Wyjątkowo gruby przewód obwodowy ma grubość 3,4 mm, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały. Łatwiej się łamie i powoduje mniejsze straty sygnału. Jest dostępny w takich samych długościach jak standardowy przewód obwodowy.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 16 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 16 wyników

Zobacz wszystkie zestawy instalacyjne i naprawcze tutaj:

Przewód obwodowy dla Ferrex

Przewód obwodowy dla Ferrex ułatwia utworzenie nowego obszaru koszenia lub rozszerzenie istniejącego obszaru koszenia. Istniejące obszary można łatwo rozszerzyć za pomocą łączników drutu. Umożliwia to tworzenie nowych pętli w obszarze koszenia za pomocą dodatkowego przewodu obwodowego. Za pomocą łączników można połączyć ze sobą stary i nowy przewód.

Jak działa przewód obwodowy?

Przewód obwodowy to przewód, który wyznacza obszar koszenia kosiarek automatycznych. Wynika to z faktu, że kosiarka automatyczna działa w oparciu o sygnały odbierane z przewodu obwodowego. Ten przewód obwodowy odbiera sygnał przesyłany ze stacji bazowej Ferrex. Gdy tylko sygnał ten zostanie utracony, kosiarka automatyczna przestaje jechać. Dlatego też ważne jest, aby obszar koszenia nie był zbyt ciasny. Przewód wrasta w ziemię i może się zerwać, jeśli jest zbyt mocno naprężony.

Dodatkowe materiały eksploatacyjne

Kołki rozporowe Przewód obwodowy jest zatem zabezpieczony kołkami rozporowymi rozmieszczonymi co 50 centymetrów. Są to specjalne kołki, za pomocą których mocuje się drut do podłoża. Na zakrętach potrzeba kilku kołków, aby zagięcie było równe i płynne. Szybkozłącze żelowe Szybkozłącze żelowe to małe bloczki służące do łączenia starych i nowych przewodów. Każdy koniec przewodu należy włożyć do kostki, a następnie zamknąć niebieską część kostki. Teraz połączenie między dwoma przewodami jest wykonane, a połączenie jest również wodoszczelne.