Husqvarna Automower 420 Ostrza do kosiarek automatycznych

Wszystkie poniższe ostrza pasują do kosiarek automatycznych Husqvarna Automower 420. Ten model ma trzy ostrza, które wymagają wymiany co 2-3 miesiące. Jest to ważne, ponieważ wtedy ostrza są mniej podatne na złamanie. Dzięki temu nie będą one łatwo trafiać na trawnik.

Ponadto oferujemy noże Husqvarna wykonane z litej stali i tytanu. Ostrza stalowe wytrzymują średnio 2 miesiące i są nieco tańsze niż ostrza tytanowe. Tytanowe noże do kosiarek automatycznych pozostają ostre dłużej i są bardziej wytrzymałe niż noże stalowe. Tytanowe ostrza wytrzymują średnio 3 miesiące przed wymianą.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Husqvarna Automower 420 Ostrza do kosiarek automatycznych

Ponadto regularne odnawianie ostrzy kosiarek automatycznych Husqvarna Automower 420 oznacza. Ponieważ utrzymanie optymalnego wyniku koszenia. Konserwacja i regularne odnawianie ostrzy zapobiega wystającym źdźbłom trawy i nierównomiernie skoszonym częściom trawnika. W naszym asortymencie posiadamy zestawy o różnych rozmiarach, dzięki czemu można zaoszczędzić na kosztach. Kupując większe zestawy, można obniżyć koszty. Aby w jak największym stopniu zaspokoić Twoje potrzeby, w naszym asortymencie posiadamy zestawy noży do kosiarek automatycznych od 3 do większych zestawów 30. Jeśli jednak szukasz konkretnej liczby lub tylko większych zestawów, nie wahaj się z nami skontaktować. Co więcej, w naszym asortymencie posiadamy zarówno noże w całości stalowe, jak i noże stalowe z powłoką tytanową. Specjalne noże z powłoką tytanową wytrzymują do trzech miesięcy.